EH BIOGRAPHY

13. července 2015 v 12:36 | ©skriver-hosk | admins
Elsa Hosk narozena 7/11/1988 je švédská modelka, která zářila v kampaních pro Dior,Guess,Dolce&Gabbana,Ungaro,H & M,Lilly Pulitzer a mnoho dalších. Prosadila se, ale i jako modelka pro Victoria's Secret kde se v roce 2011,2012,2013 a 2014 objevila v každoroční show a v roce 2015 byla vyhlášena jako jedna z 10 nových Victoria Secret Angels.Hrála také profesionální basketbal ve Švédsku.


Elsa se narodila ve Stockholmu ve Švédsku. Už v brzkém věku začala dostávat nabídky modelovat během střední školy a to poté, co její otec předložil fotografie do různých modelingových agentur ve Švédsku když jí bylo 13 let a s modelingem pak začala ve 14 letech.

Dělala modeling na střední škole ale rozhodla se v první řadě soustředit na studium. Po promocích se rozhodla věnovat kariéře švédské ženské basketbalové ligy. Elsa však poznamenala, že úroveň hry švédské profesionální basketbalové ligy nebylo na stejné úrovni s WNBA, a že zájem o sport, nebyl ve Švédsku tak velký, jak ve Spojených státech. Ačkoli nakonec upustila profesionální basketbalový tým kvůli modelování, řekla, že intenzivní přísnost postupů v basketballu a cestování jí pomohli připravit se na fyzické a cestovní nároky ve světě modelingu.

Poté, co po dobu dvou let hrála profesionální basketbal, začala dostávat mnoho pracovních nabídek a brzy se odstěhovala do New Yorku, aby mohla začít s modelingem na plný úvazek. Někteří spisovatelé spekulovali, že její práce s Victoria Secret bylo to co ji přivedlo do horní příčky ve světě módy, ale Elsa také identifikuje svou práci s fotografem Ellenen von Unwerth v kampaních pro Guess.


zdroj: wikipedia, přeloženo: ©skriver-hosk
 


Aktuální články

Reklama